- ELECTRICAL
- Φις - Πολύπριζα
- Πολύπριζα Με Καλώδιο
- ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 4 ΚΑΛΩΔΙΟ 2m + ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΡΟΖ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ

ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 4 ΚΑΛΩΔΙΟ 2m + ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΡΟΖ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
- Stock: In Stock
- Model: 147-62073
6.35€
Ex Tax: 6.35€
This product has a minimum quantity of 5
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 4 ΚΑΛΩΔΙΟ 2m + ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΡΟΖ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Σούκο | 4 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Διακόπτης | Ναι/ Yes |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1,5mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\5\60 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,350 |
| Μήκος | 225mm |
| Μήκος Καλωδίου | 2m |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3680W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 55mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | PVC Nylon Bag with Paper Card |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο, Χαλκός & PVC/ PP, Copper & PVC |
| Ύψος | 40mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Ροζ/ Pink |
